Loading...
Gönderiliyor...
MARKA BAŞVURU FORMU
* Uzmanlarımız 30dk içerisinde sizlerle iletişime geçerek işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Hakkımızda

Anlam Patent, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline resmi olarak kayıtlı fikri ve sınai haklar ofisidir. 

Anlam Patent Ofisi;

Fikri ve Sınai hakların korunmasında yurtiçi ve yurtdışında “Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Patent ve Faydalı Model” konularında uzman olarak hızlı, güvenilir ve doğru hizmet vermek amacıyla 10 yıllık sektörel tecrübe ile Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıt olarak 2015 yılında kurulmuştur.

Siz değerli müvekkillerimizin taleplerini en hızlı şekilde cevaplandırabilmek için güncel sınai mülkiyet mevzuatlarını takip etmekte ve günümüz teknolojilerini pratik olarak kullanmaktadır. Amacımız siz değerli müvekkillerimizin işlemlerini özveri ile gerçekleştirerek sizleri sonuca, Anlam Patent Ofisi'ni ise tercih sebebi olmaya devam etmesi için başarıya götürmektir.

Haksız rekabet ile karşı karşıya gelmemeniz ve emek verdiğiniz değerlerinizin taklit edilmemesi için oluşturulan bu sektörde; markalaşmaya ve buluşçuluğa yönelen firmaların ve şahısların hukuki haklarını korumayı amaç edinmiştir.

Çünkü; buluşlarınızın tarifsiz sevincini sizlerle yaşıyor, markanızın değerini iyi biliyor,tasarımlarınızın ne kadar özel olduğunu görebiliyor..! Kısaca, değerlerinize ANLAM katmak için sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 

Vekillik Yaptığımız T.C. Resmi Kurumları;

• Türk Patent ve Marka Kurumu : Marka ve Patent Hizmetleri
• T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı : Telif Hakları
• Orta Doğu Teknik Üniversitesi : Com.tr İnternet Alan Adı Kayıtları