Loading...
Gönderiliyor...
MARKA BAŞVURU FORMU
* Uzmanlarımız 30dk içerisinde sizlerle iletişime geçerek işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Hakkımızda

Anlam Patent, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı olarak Fikri ve Sınai Haklar sektöründe faaliyet göstermektedir.

Fikri ve Sınai hakların korunmasında yurtiçi ve yurtdışında Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Patent ve Faydalı Model konularında uzman olarak hızlı, güvenilir ve doğru hizmet vermek amacıyla Türk Patent ve Marka Kurumu siciline resmi olarak kayıt olarak 2015 yılında faaliyet başlamıştır. Marka Tescil ve Patent Firmaları arasında kurucularımızın geçmiş yıllara dayanan sektörel tecrübesi ile yer alan Anlam Patent, siz değerli müvekkillerimizin taleplerini en hızlı şekilde cevaplandırabilmek için güncel sınai mülkiyet mevzuatlarını takip etmekte ve günümüz teknolojilerini pratik olarak kullanmaktadır.

Amacımız siz değerli müvekkillerimizin işlemlerini özveri ile gerçekleştirerek sizleri sonuca, Anlam Patent Ofisi'ni ise tercih sebebi olmaya devam etmesi için başarıya götürmektir.

Firmamız, haksız rekabet ile karşı karşıya gelmemeniz ve emek verdiğiniz değerlerinizin taklit edilmemesi için oluşturulan bu sektörde; markalaşmaya ve buluşçuluğa yönelen firmaların ve şahısların hukuki haklarını tescil yöntemleri ile korumayı amaç edinmiştir.

Değerlerinize ANLAM katmak için sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Müvekkillerimiz adına vekillik (hizmet) yaptığımız T.C. Resmi Kurumları;
» Türk Patent ve Marka Kurumu : Marka ve Patent Hizmetleri
» T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı : Telif Hakları
» Orta Doğu Teknik Üniversitesi : Com.tr İnternet Alan Adı Kayıtları

Anlam Patent İletişim